TURBOKOMPRESORU REMONTS

UAB „TurboBaltic” ir uzņēmums, kas profesionāli veic visa veida turbokompresoru remonta diagnostiku un remontu, kā arī piegādā augstākās kvalitātes turbokompresoru detaļas.

Mēs esam turbokompresoru jomas speciālisti un tirgū atrodamies jau 10 gadus.
Uzņēmumu izveidojusi pieredzējuša personāla komanda, kas vienmēr ir gatava salabot Jūsu automašīnas turbokompresoru, kā arī sniegt detalizētu konsultāciju, atbildot uz Jūsu jautājumiem.

Piegādājam augstākās kvalitātes turbokompresoru detaļas, kārtridžus, starplikas, aktuatorus (vārstus) un elektronikas detaļas. Pie mums var iegādāties turbokompresoru detaļas jebkuram auto modelim. Mūsu profesionālā komanda sniegs detalizētu konsultāciju un piedāvās Jums labākos problēmas risinājuma veidus.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS?

PIE MUMS STRĀDA ĪSTI PROFESIONĀĻI

Uzņēmumā strādā pieredzējuša personāla komanda, kas vienmēr ir gatava salabot Jūsu automašīnas turbokompresoru, kā arī sniegt detalizētu konsultāciju, atbildot uz Jūsu jautājumiem.

10 GADU PIEREDZE

Mēs esam turbokompresoru remonta (turbīnu remonta) jomas speciālisti un tirgū atrodamies jau 10 gadus. Profesionāli veicam visu veidu turbokompresoru remonta diagnostiku.

12 MĒNEŠU GARANTIJA

Restaurētiem turbokompresoriem (turbīnām) tiek piešķirta 12 mēnešu garantija bez nobraukuma ierobežojuma!

Mēs vienmēr esam gatavi sniegt padomu un konsultāciju par visiem Jūsu jautājumiem.

TURBOBALTIC, LATVIA

Phone:  +371 27 772 217

Adrese: Bukultu iela 7, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005

info@turbobaltic.lv