Autoserviss Turbīnu remonts, Auto Remonts un Diagnostika

Turbīnu remonts, Autoservisa pakalpojumi, tehniskā apkope un remonts. Mēs specializējamies kvalitatīvu auto remontdarbu pakalpojumu sniegšanā jebkādas markas automašīnām. Kvalitāte un garantija. Kompetence un profesionālisms ir kvalitatīvas apkalpošanas pamats. Mēs vienmēr esam pieejami saviem klientiem. Sniegsim Jums kvalitatīvus pakalpojumus ar garantiju par patīkamām cenām, kā arī dosim Jums padomus auto ekspluatācijas jautājumos.

Turbīnu remonts
Turbīnu remonts

Piedāvājam dažādu ražotāju (Garrett, BORG WARNER, IHI, Holset, Mitsubishi, Schwitzer …) turbīnu remontu, restaurāciju, turbokompresoru pārbaudes, balansēšanu un regulēšanu.

Auto diagnostika

Autodiagnostika nebūt neizmaksā dārgi – parasti to veicam pie auto apkopes, inspicējot visus auto mezglus, lai kontrolētu auto stāvokli! Tāpat kā ikgadēja apskate pie ārsta cilvēkam, Mēs jūsu auto pārbaudīsim, un diagnostika aizņems ne ilgāk kā vienu stundu.

Eļļas maiņa

Mūsu servisa speciālisti ir augsti kvalificēti un pieredzējuši, lai veiktu automašīnas vajadzībām nepieciešamo eļļas maiņu. Veicot pilnas servisa eļļas nomaiņu, mūsu automobiļu tehniķi izmanto tikai visaugstākās kvalitātes eļļu, kas uzlabos jūsu automašīnas veiktspēju un ekspluatācijas laiku.

Piekares remonts

Līdzsvars, stabilitāte un gludums – tas it tas, kas nodrošina ērtu braukšanu jums un jūsu pasažieriem. samazināto ietekmē katra mazākā nepilnība mehānismā kopumā. Savlaicīgi nenovērstas problēmas nereti rezultējas lielākās izmaksās – 90% gadījumu viena salūzusi detaļa sabojā blakus esošu veselu detaļu, kas nebūtu noticis pie pirmās savlaicīgas nomaiņas.

Bremžu remonts

AUTOSERVISS užtikrins, kad jūsų automobilis visada turi gerus stabdžius. Automobilio aptarnavimas turi stabdžių stendą, kuriame reguliuojami stabdžiai visomis sąlygomis veiks įtikinamai. Mes demonstruojame netradicinius stabdžių apkabos remonto sprendimus, kurie žymiai pailgina jų tarnavimo laiką.

Dzinēju remonts

Mūsu autoservisa darbinieki veiks kvalitatīvu auto dzinēju apkopi un remontu. Zobsiksnas maiņa, pievadķēdes maiņa, dzinēja kapitālais remonts, dzinēja maiņa, remonts un apkope, dzinēja cilindru bloka galvas pārbaude, dzinēja cilindru bloka galvas remonts, dīzeļdegvielas sistēmas remonts.

Sajūga remonts

Sajūga remonts un nomaiņa var būt nepieciešama, ja pārnesums ir smags, droseles ātrums ir pagriezts, un automašīna nav paātrināta, pārnesums ir “lēkšana”, ir metāla gurķis, jums var būt problēmas ar automašīnas sajūgu. Nāciet uz mūsu garāžu pārbaudei.

Cits darbs

Mēs veicam dažādus citus nestandarta darbus, par kuriem jūs varat sazināties ar mums pēc pieprasījuma. Mēs arī sagatavojam automašīnas tehniskajai apskatei.